Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

Rixos Premium Seagate El Sheikh Uluslararası Havalimanı Naama Koyu Alışveriş Merkezi Rixos Premium Seagate El Sheikh Eski Pazar Yeri Il Mercato
9 km 18 km 25 km 30 km

Kızıldeniz'de El Sheikh-Nabq'in girişinde Tiran Adası'na bakan Rixos Premium Seagate , muazzam bir tatil deneyimi sunmaktadır. Rixos kalitesini ve konforunu egzotik bir Mısır tatiliyle ustaca birleştiren Rixos Premium Seagate  sizi beklentilerinizin çok ötesinde bir tatile davet ediyor.

Mısır

Eski uygarlıklara ev sahipliği yapmış Mısır'ın tarihi 7000 yıl öncesine dayanır. Eski Mısır'ın günümüze kadar gelen yerel kültüründe birlikte izler bırakmış olan Roma ve Osmanlı İmparatorluklarından da izlerin görülebileceği bu kadim topraklar, çok sayıda tarihi, kültürel ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Toprakları Afrika ve Asya kıtalarına kadaruzanan Mısır Arap Cumhuriyeti, Kızıldeniz ve Akdeniz'de kıyılara sahiptir. Yoğun nüfuslu bir Afrika ülkesi olan Mısır'da nüfus genelde Kızıldeniz bölgesinde yoğundur. Mısır'ın uluslararası telefon kodu 20'dir, resmi para birimi ise Mısır poundu'dur. Mısır'da gezilecek yerleri görmeden tatilinizi sonlandırmayın!

Sina Yarımadası

Mısır'ın Asya kıtasındaki toprak parçası olan Sina Yarımadası, "turkuaz ülke" olarak da bilinmektedir. Kuzeyde Akdeniz, güneyde Kızıldeniz'e komşu olan yarımadadan turkuaz minerali çıkarılmaktadır. Rixos Premium Seagate El Sheikh, Sina Yarımadası'nın güney sahillerinde yer alır.

Rixos Premium Seagate El Sheikh

Bir kıyı şehri ve turizm merkezi olan Rixos Premium Seagate El Sheikh, Mısır'da bulunan Sina Yarımadası'nın Kızıldeniz kıyılarında yer alır. Yapıları, limanları, gece kulüpleri, casinoları ile kusursuz bir turizm merkezidir. Aradığınız her şeyi Rixos Premium Seagate'da bulacaksınız. Denizlerinin kumları ve resifleri ile yeryüzünde bir cennetten farksızdır!

  • RIXOS SEAGATE SHARM

    RIXOS SEAGATE SHARM

    LOKASYON

Yükleniyor